Anka to wspaniała kobieta i artystka makijażu

Anka to wspaniała kobieta i artystka makijażu. Podziwiam talent i serce do pracy. Makijaż piękny i super trwały całą noc. Rewelacja.

– Agnieszka Ky

Pełen profesjonalizm i dokładność

Pełen profesjonalizm, dokładność i dbałość o najmniejszy szczegół. Zaangażowanie tak wielkie, że nie da się opisać?. Pani Ania kocha to co robi, widać to na każdym kroku! Polecam z czystym sumieniem! ?

– Agnieszka Brzoska

Pełna pasji i zaangażowania

Ania malowała mnie już kilka razy. Niezależnie czy informowałam ją o tym jaki chcę makijaż, czy dawałam wolną rękę, efekt zawsze był oszałamiający. Podczas malowania pełna pasji i zaangażowania. Widać gołym okiem, że kocha to co robi. Skorzystałam też z oferty doradztwa odnośnie makijażu codziennego oraz wspólnych zakupów. Po uprzednim omówieniu mojej ubogiej na tamten moment kosmetyczki – obecnie mam już dwie Dziękuję Ci, Aniu za wszystko

– Angelika Zmudziejewska

Spod jej pędzli wychodzi się piękniejszą

Z całego serca polecam Anię i jej pracownię! Spod jej pędzli wychodzi się piękniejszą ? Cudowna atmosfera i cenne wskazówki makijażowe w cenie! ? Satysfakcja gwarantowana! ??

– Magdalena Tetzław

Na pewno wrócę!

Polecam z całego serca! Profesjonalizm i bardzo indywidualne podejście do klienta. Makijaż wykonany przez Panią Anię idealnie pasował do typu mojej urody, podkreślił atuty, idealnie zakrył wszelkie niedoskonałości. Poza tym niezwykle trwały. Na pewno wrócę!!!

– Sylwia Julia Januszewska

Jest osobą bardzo zaangażowaną i profesjonalną

Pani Ania jest osobą bardzo zaangażowaną i profesjonalną. Bezustannie rozwija swój warsztat pracy. Co jednak najcenniejsze według mnie to fakt, że makijaż to jej pasja, a działalność w tej branży to spełnienie jej marzeń. Czegoż więcej oczekiwać od makijażystki? Polecam!

– Edyta Palka

Nie są jej straszne cery problematyczne

Ania to makijażystka, która robi na twarzy cuda z ogromną pasja. Nie są jej straszne cery problematyczne, taka jak moja. Potrafi tak dobrze dopasować podkład, ze prawie go nie widać. Zawsze pełen profesjonalizm, w pracowni można się wyluzować i odprężyć. Wszystko zawsze musi być i jest perfekcyjne. Super dobiera kolory oczu i ust. Polecam Pracownie każdemu, kto chce mieć piękny, profesjonalny i pasujący do siebie make up!

– Ewa Kulpa

Przyjemna atmosfera, harmonijne wnętrze

Stawiasz na naturalne piękno i swobodę na twarzy ? Znajdziesz wszystko tutaj! Do tego przyjemna atmosfera, harmonijne wnętrze powoduje, że podczas makijażu pozbywasz się stresu przed imprezą, na którą się szykujesz.
Co do samego makijażu, to odzwierciedlenie nas samych. Ania wszystko tak dobrała, wypytała, że trafiła w punkt! Bardzo polecam

– Sandra Nowakowska

Efekt pracy onieśmiela

Ania to pełna zapału, utalentowana, gościnna i energiczna Kobieta. Przez duże “K”. Relaksująca wizyta w pracowni przebiegła w tak przyjemnej atmosferze, że nie wiem, kiedy zleciały te wszystkie godziny. No a efekt pracy onieśmiela. Uwielbiam metamorfozy! Ta wykonana przez Anię była cudna! Naprawdę polecam wszystkim kobietom wizytę w pracowni. Na pewno tam wrócę.

– Olga Malinowska

Sprawiła, że na moim ślubie czułam się naturalnie,
a jednocześnie pięknie

Polecam Anię z całego serducha Sprawiła, że na moim ślubie czułam się naturalnie, a jednocześnie pięknie i wyjątkowo

– Klaudia Stawińska-Błyszcz