Nazywam się Anna Siemińska i od najmłodszych lat moją pasją jest wizaż. Makijaż to dla mnie magia, a kobieta to nieustająca zmiana. Razem tworzą połączenie idealne i są kwintesencją kobiecości. Swój warsztat szlifuję pod czujnym okiem wspaniałych make-up artist, by być na bieżąco z najnowszymi trendami i aby moje makijaże zachwycały. Nieustannie się rozwijam, jestem perfekcjonistką w tym, co robię. Wiem, że kobieta, która oddaje się w moje ręce, obdarza mnie kredytem zaufania. Pozytywna energia, radość i uśmiech kobiet, którą otrzymuję w zamian, są dla mnie bezcenne. Od ponad 12 lat pracuję z ludźmi, którzy są dla mnie inspiracją. Daje mi to radość i motywację do działania.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch żywiołowych chłopców. To dzięki nim uświadomiłam sobie, że mogę robić to, co kocham. Ich miłość i wsparcie pozwoliło mi sięgnąć do moich korzeni, uzmysłowiło co tak naprawdę chcę w życiu robić. Tak powstała moja Pracownia Makijażu.

Skąd wzięła się u mnie inspiracja do tworzenia? Wychowałam się w towarzystwie wspaniałej babci, która dożyła sędziwego wieku ponad 100 lat. To jej podkradałam pierwszy lakier do paznokci, podpatrywałam jak dbać o siebie, urządzałam w jej domu przebieranki oraz bawiłam się biżuterią. Ona pierwsza wprowadziła mnie w tajniki pudrów, szminek i perfum. Ten świat pochłonął mnie bez reszty.

Osoba mojej babci w idealny sposób oddaje filozofię Pracowni Makijażu, którą stworzyłam. Moją misją jest udoskonalanie Waszego wyglądu nie tylko od święta, ale również nauczanie jak to zrobić na co dzień, w domowym zaciszu. Znajdziecie u mnie wyjątkowe, dopasowane do swojej urody makijaże ślubne, okazjonalne, do sesji zdjęciowych. Wywołują one uśmiechy na Waszych twarzach i na długo zapadają w pamięć Waszym bliskim. Dla Waszej wygody i komfortu, stworzyłam autorskie pakiety usług, których próżno szukać na rynku. Chciałabym, aby kobiety czuły się pewnie w swojej skórze. Jestem makijażystką, ponieważ uważam, że każda z nas jest piękna. Zapraszam do mojej Pracowni – chętnie Cię o tym przekonam ?